3. den

21. července 2014 v 21:12 | k
ahoj.


hladovku jsem vydržela. s pitím jsem na tom mizerně. sice usnu až zas kolem čtvrtý, ale už to že sem sem napsala o hladovce, mě donutí si nic nedát. každopádně jsem dneska pekla. borůvkovej koláč s drobenkou. ještě že to nejim, takže to pro mě žádný lákadlo neni.
když jsem pekla, přijela máma z práce. a už to začlo, klasika: tohle děláš špatně, tamto si neudělala, tohle si zapomněla... a na ségru taky. nikdy nepřijde z práce s dobrou náladou nebo aspoň jenom bez toho, aby na nás začla hned ve dveřích řvát co všechno je špatně. a přitom se takhle chová, jenom když sme doma samy tři. když přijede starší ségra nebo brácha, nebo když je doma táta, tak je úplně jiná. každopádně mě to donutilo k tomu vzít kolo a jet. dojela jsem do města, tam si dala cígo a jela zpátky. cestou mě chytil déšť, ale byla jsem ráda, ve 26 stupních to bylo docela příjemný.
tolik můj dnešní struggle.

jídlo: nic
pití: 1 l vody, 0,5 l zelenýho čaje
cvičení: 1 hodina (12 km) na kole
váha: 66,6 kg (nesnášim tohle ďábelský číslo, už aby to bylo 65...)
xoxo, k
 


Komentáře

1 Twiggy | Web | 22. července 2014 v 11:53 | Reagovat

Si dobrá, že si hladovku vydržela ;-). Jinak doma jsem to mívala stejné. Mamka se mě zeptala co bylo na oběd ve škole, co jsem dostala za známky a jinak na mě ječela jak sem hrozná a všechno dělám špatně. Bydlela jsem s mámou a 2 staršími bráchy. Oni byly její zlatíčka, hlavně nejstarší brácha, ale já vývrhel rodiny. proto jsem šla po ZŠ na intr a jezdila domů jen na víkend, přičemž víkendy byly stejné a jen všechno špatně. Proto jsem odešla na konci třeťáku ze čtyřletého oboru do třetáku učňáku, udělala si jen výučák, abych vypadla z domu a postavila se na vlastní nohy. Teď mě štve, že jsem ten poslední rok školy nevydržela, protože mi maturita fakt chybí, ale teď už nemám na dodělání bohužel čas ani peníze a fakt mě to mrzí a omezuje v pracovní nabídce :-/. Takže Ti držím pěsti, drž se a snaž se to vydržet. Až budeš mít za sebou školu a najdeš si práci, tak se můžeš osamostatnit a nikdo do tebe nebude hučet :-). Moc ti přeju, aby ti bylo fajn :-)

2 k | Web | 22. července 2014 v 13:31 | Reagovat

přesně, brácha je její mišánek, starší ségra už má svojí rodinu takže jí jednou za čas ráda vídí. ale já s dvojčetem sme ty nejhorší na světě. já snad následující školní rok odmaturuju, pak chci na vejšku, hlavně někam daleko. děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama