6. den

24. července 2014 v 21:31 | k
ahoj.


dneska byl teda den. v deset mi volal pošťák, že za třičtvrtě hodiny doveze balík. v deset jsem tyhle prázdniny ještě nevstávala, nejdřív vstávám ve 12, já vim, jsem hrozná, ale když do čtyř nemůžu spát tak ani nemůžu dřív vstávat. tak jsem hodinu ležela než přijel. jenže mi bylo blbě z hladu, fakt dost. přijel, převzala jsem balíček a musela jsem jít ještě spát, jinak bych sežrala na co bych přišla. zaspat hlad. upřímně dobrá metoda, když jsem se v jednu probudila, hlad už nebyl tak hroznej a mohla jsem se najíst. dala jsem si tvaroh. pak přijela mamka z práce a jely jsme nakoupit. tyvado, nakupovaly jsme 3 hodiny, a to s mojí mamkou je to fakt lítání. no, jsem ztahaná jak pes, takže ani na plánovaný kolo jsem nejela. véču jsem dělala nakonec pro všechny, díkybohu, takže jsem toho nesnědla zas tolik. akorát jsem na tom fakt zle s pitím vody, máme nový vodovodní trubky a voda mi z nich vůbec nechutná. milovala jsem vodu ze starý koupelny, ale teď to je fakt ble. achjo, kupovat balenou se mi nechce, tak doufám že si časem zvyknu.

snídaně: -
svačina: 250 g tvarohu
oběd: -
svačina: 2 ks babybel light, 2 plátky opečené slaniny, kuřecí prso plněné plátkem slaniny a 1/3 plátku sýru (dávám jako svačinu, protože vzhledem k mýmu usínacímu času by večeře byla až ve 23 h)
večeře: nic
pití: 0,75 l vody, 1,5 l pepsi light
pohyb: 3 h nakupování
váha: 64,7 (teď večer asi tuna, jsem zvědavá kolik zejtra ráno)
xoxo, k
 


Komentáře

1 Twiggy | Web | 25. července 2014 v 8:37 | Reagovat

To spaní ti kočko závidím :-D. Já mám problémy se spaním snad odjakživa, usnu kdo ví kdy, když už usnu tak se budím a ráno mě budí o půl páté nebo šesté budím mladýho. S tím nestává on, ale já abych mu udělala kafe a svačinu do práce. No a pak už většinou nejdu spát, protože po sedmé se budí syn :-D. Takže to spaní ti fakt závidím, protože zaspat hlad je asi fakt nejlepší, ale to nemůžu a proto se asi pořád cpu :D :D.
Tak se drž kočko ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama