22. aneb ana volá

9. srpna 2014 v 22:39 | k
ahoj.

jak víte, poku jste četly předchozí dny, zkoušela jsem atkinsonovu dietu. byla úspěšná, to rozhodně, 4 kila dolů ani ne za dva týdny. ale pak přišel jeden těžší víkend, práce, a já zase začla jíst sacharidy. a zase se cítím miliardkrát tlustší. je mi ze mě zle. v úterý přijde váha, a mám pocit, že to číslo bude o dost vyšší než při posledním vážení (63,3). taky mě pořád nepustila chuť na chléb s máslem, dneska jsem měla dokonce dvakrát...
ale s tím je konec! v půlce dne se ozvala ana. něžný hlásek v mé hlavě, radící jíst méně. o dost méně... k čemu to jídlo je, notak? je mi po něm na nic. nejsem lehká, nejsem štíhlá, nejsem krásná. nepotřebuji ho, nechci ho.
problém je, že před rodiči jíst musím. a vzhledem k tomu, že s nimi žiju, je to ještě horší. ale to půjde. fakt. slibuju. budu se snažit ze všech sil! a mimochodem, zítra si jdu pro fenolax nebo guttalax.
ještě vlastně v pondělí jsem slíbila kamarádovi, že s ním půjdu do knihovny a na louku, taky má přijet kuba (viz článek 19.) tak možná dá vědět a půjdem ven a v úterý máme jet se třídou grilovat. jenže mně je na nic. nikam se mi nechce, chci zůstat v posteli a koukat pořád dokola na poslední píseň. znáte? film s miley cyrus. brečím už od úvodních titulků, protože vím, co všechno se v něm stane. nejsem nějaká citlivka, ale tenhle film mě prostě dostává. ani pořádně nevím čím. takže přemýšlím, že bych se hodila marod. popravdě mě furt bolí dost v tom krku, tak asi všem napíšu že mám angínu a prostě zůstanu v posteli. nejradši celý zbytek prázdnin, ale 15/16 a 29/30 jdu do práce, tak vylézt budu muset, ale slibuju, že vylezu lehčí než dnes. ještě uvidím, třeba se mi udělá líp a půjdu ven i na grilčo, ale teď fakt nevím...

snídaně: chléb s medovým máslem
svačina: 2 bílé klobásky ve slanině (ty malé, rodiče už měli oběd a tak jsem musela s nimi)
oběd: chléb s medovým máslem, tvaroh s borůvkovým proteinem
svačina: 8 listů ledového salátu (ana zasáhla, k večeři rodiče grilovali maso, to mi nenutili, ale něco jsem sníst musela)
večeře: - (vzhledem k posunutému dennímu režimu už šli spát, já popíjím zelený čaj a půjdu pořádně uklidit pokoj)
pití: 1 l vody, 0,5 l zeleného čaje, 0,5 l sójového mléka
pohyb: 1 h úklid
váha: ?
xoxo, k
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama